تیتر خبرها

ریيس سازمان شيلات: بدون حضور ترويج كار ها نتيجه بخش نخواهد بود

معاون وزير و رييس سازمان شيلات ايران در جلسه شوراي راهبردي تحقيقات علوم شيلاتي كشور كه روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ به ميزباني موسسه آموزش و ترويج كشاورزي برگزار شد از نقش آموزش و ترويج در اثربخشي فعاليت ها سخن گفت. 

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، سيد حسين حسيني معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران با اشاره به رويكرد ترويجي فعاليت هاي حوزه شيلات كشور گفت: راه اندازي گروه همت با موضوع همكاران مردمي ترويج در صنعت شيلات، پيش از توليد، همراه با توليد و پس از توليد، در واقع تجربه خوبي است كه سازمان شيلات از گذشته داشته و امروز در قالب گروه هاي همت از آن استفاده مي كند. اين تجربه همان رسالت ترويجي است. 

رئيس سازمان شيلات ايران افزود: علاوه بر تبادل دانش توسط گروه همت، با خبر شدن از مشكلات و مسائل مردم از نتايج خوب اين طرح است كه با همكاري ترويج كشاورزي در سطح پهنه هاي توليدي امكان پذير است. 

سيدحسين حسيني در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه فعاليت هاي شيلات كشور نياز به اطلاع رساني و با بيان ساده تر صدا و تصوير دارد، گفت: با توجه به مخاطبان بخش شيلات كشور ز جمله بهره برداران، همكاران شيلات كشور و مخاطبان عمومي غير شيلاتي، بايد آگاهي بخشي به اين افراد با توجه به نياز هر كدام برنامه ريزي شود. 

وي افزود: مهندسي كردن ذهن مخاطبان، كار چند وجهي ترويج و مروجين است. 

معاون وزير جهاد كشاورزي، نياز حوزه شيلات كشور را براي پيشبرد اهداف سازماني و معرفي محصولات به جامعه و همچنين توسعه آبزي مصرفي در جامعه، نيازمند برنامه عملياتي ترويجي دانست و گفت: از نگاه سلامت، سفره مردم، الگوي كشت، ايجاد شغل و بهبود معيشت و تجاري سازي صنعت جوان شيلات كشور نياز به فرهنگ‌سازي و هدايت شبكه هاي اجتماعي است كه تمام اين موارد نيازمند ظرفيت هاي آموزشي – ترويجي است. 

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *