ریيس سازمان شيلات: بدون حضور ترويج كار ها نتيجه بخش نخواهد بود

معاون وزير و رييس سازمان شيلات ايران در جلسه شوراي راهبردي تحقيقات علوم شيلاتي كشور كه روز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ به ميزباني موسسه آموزش و ترويج كشاورزي برگزار شد از نقش آموزش و ترويج در اثربخشي فعاليت ها سخن گفت. 

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، سيد حسين حسيني معاون وزير و رئيس سازمان شيلات ايران با اشاره به رويكرد ترويجي فعاليت هاي حوزه شيلات كشور گفت: راه اندازي گروه همت با موضوع همكاران مردمي ترويج در صنعت شيلات، پيش از توليد، همراه با توليد و پس از توليد، در واقع تجربه خوبي است كه سازمان شيلات از گذشته داشته و امروز در قالب گروه هاي همت از آن استفاده مي كند. اين تجربه همان رسالت ترويجي است. 

رئيس سازمان شيلات ايران افزود: علاوه بر تبادل دانش توسط گروه همت، با خبر شدن از مشكلات و مسائل مردم از نتايج خوب اين طرح است كه با همكاري ترويج كشاورزي در سطح پهنه هاي توليدي امكان پذير است. 

سيدحسين حسيني در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه فعاليت هاي شيلات كشور نياز به اطلاع رساني و با بيان ساده تر صدا و تصوير دارد، گفت: با توجه به مخاطبان بخش شيلات كشور ز جمله بهره برداران، همكاران شيلات كشور و مخاطبان عمومي غير شيلاتي، بايد آگاهي بخشي به اين افراد با توجه به نياز هر كدام برنامه ريزي شود. 

وي افزود: مهندسي كردن ذهن مخاطبان، كار چند وجهي ترويج و مروجين است. 

معاون وزير جهاد كشاورزي، نياز حوزه شيلات كشور را براي پيشبرد اهداف سازماني و معرفي محصولات به جامعه و همچنين توسعه آبزي مصرفي در جامعه، نيازمند برنامه عملياتي ترويجي دانست و گفت: از نگاه سلامت، سفره مردم، الگوي كشت، ايجاد شغل و بهبود معيشت و تجاري سازي صنعت جوان شيلات كشور نياز به فرهنگ‌سازي و هدايت شبكه هاي اجتماعي است كه تمام اين موارد نيازمند ظرفيت هاي آموزشي – ترويجي است. 

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

دیدار فرماندار شهرستان گناوه و مدیرکل شیلات استان بوشهر:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر امروز ششم آذر در محل فرمانداری …

واردات میگوی مولد از آمریکا به بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته واردات میگوی مولد از هاوایی …

برگزاری نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی آبزیان

نمایشگاه آبزیان در بوشهر از 19 تا 22 دی ماه 🔹به گزارش روابط عمومی اداره …

به مناسبت هفته بسیج برگزار شد: همایش پیاده روی کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر همزمان با هفته بسیج همایش پیاده …

دیدار صمیمانه مدیرکل شیلات استان بوشهر با همکاران بمناسبت روز جهانی شیلات:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز همزمان با روز جهانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *