نخستین نشست شورای هماهنگی مدیران بعد از انتصاب مدیریت جدید شیلات استان بوشهر:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر، جلسه شورای هماهنگی مدیران شیلات با حضور مدیرکل ، مدیران ستادی و مدیران شهرستانی یکشنبه ۲۷ آذرماه برگزار شد.

در این نشست ابتدا فاطمه گرگانی رئیس امور اداری با ارائه آمار به تشریح وضعیت نیروی انسانی پرداخت. 

سپس غلامرضا مشایخی رئیس گروه برنامه ریزی و بودجه نیز گزارشی از جذب اعتبار هزینه ای ارائه و اعلام کرد با وصول درآمد فروش اموال مازاد مشکلات تامین مالی فعالیت های جاری اداره بهبود خواهد یافت .

در ادامه عقیل امینی مدیرکل شیلات نیز پس از تقدیر و تشکر از مدیران بخش های مختلف ، به اقدامات این اداره برای اجرای برنامه تحولی تولید‌ در حوزه شیلات و آبزیان اشاره کرد و عنوان داشت در سال جاری در حوزه تولید آبزیان برداشت از مزارع پرورش میگو به 38 هزار تن رسید که بیشتر از مقدار قابل پیش بینی بوده است. وی در ادامه از اهمیت آموزش و ترویج به منظور شناخت بهتر جامعه از فعالیت های شیلاتی و جذب سرمایه گذار بمنظور فعالیت در بخش های مختلف شیلاتی اشاره کرد و افزود فعالیت رسانه ای بعنوان زمینه ساز این امر باید با رویکردی جدی پیگیری گردد.

شورای هماهنگی مدیران شیلات استان بوشهر مجمعی مشورتی است که عمدتاً جهت همفکری در زمینه چگونگی پیشبرد اهداف و برنامه سازمان تشکیل می شود .

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *