تیتر خبرها

سخنرانی مدیرکل شیلات استان بوشهر در نماز جمعه بندر ریگ شهرستان گناوه: 

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر ظهر امروز عقیل امینی مدیرکل شیلات استان به همراه رئیس شیلات شهرستان گناوه در نماز جمعه شهر بندر ریگ این شهرستان شرکت کرد.

مدیرکل شیلات استان بوشهر در این مراسم عبادی، سیاسی در سخنرانی خود بعد از خطبه ها و نماز به بیان وضعیت شیلات استان بوشهر در دولت شهید رئیسی پرداخت.

مدیرکل شیلات ضمن تبریک دهه امامت و ولایت ، ظرفیت‌ها ، توانمندی‌های و عملکرد شیلات استان در زمینه های مختلف آبزی پروری و صید و صیادی پرداخت.

عقیل امینی بیان کرد: فعالیت های شیلاتی یکی از شاخصهای مهم اقتصادی استان بوشهر بحساب می آید که از لحاظ اشتغال زایی ، درآمد و تامین بخش مهمی از پروتئین جامعه جایگاه مهمی در استان و کشور دارد.

مدیرکل شیلات با اشاره درخواست صیادان بندر ریگ پیش از اقامه نماز جمعه در میز خدمت در رابطه با لایروبی اسکله ، آب شرب، رنگ آمیزی سایبان و … را از مطالبات به حق صیادان عنوان کرد و گفت: بر خود وظیفه می دانیم برای رفاه حال صیادان عزیز این مسائل را به جد پیگیری کنیم و انشالله به زودی شاهد مرتفع شدن این مسائل خواهیم بود.

عقیل امینی با اشاره رونق صنعت آبزی پروری از اوایل دهه هفتاد در استان بوشهر گفت: تا قبل از دولت شهید آیت الله رئیسی تعداد ۱۹ کارگاه تکثیر میگو و ۱۱ سایت پرورش داشتیم که خوشبختانه در زمان دولت شهید رئیسی تعداد کارگاه ها به ۲۳ کارگاه و تعداد سایت پرورش میگو به عدد ۱۳ رسیده است.

وی ادامه داد: در صنعت پرورش ماهی در قفس تا سال ۱۳۹۹ فقط دو مزرعه با ظرفیت اسمی ۵۰۰ تن تولید داشتیم که با آغاز دولت مردمی شهید رئیسی این صنعت در استان رشد بسیار محسوسی داشته بطوری که امروز ۱۶ مزرعه با تعداد ۷۹ قفس با ظرفیتی بیش از یازده هزار تن تولید ماهی برخورداریم.

وی تصریح کرد : میزان تولید در بخش پرورش ماهی در استخرهای پیش ساخته و بتنی پیش از دولت مردمی ۶ تن بوده است که در سال ۱۴۰۲ به ۱۴۴ تن افزایش پیدا کرده است.

مدیرکل شیلات استان همچنین با اشاره به فعالیت های دیگر شیلات استان بوشهر از جمله تولید جلبک ، صدف خوراکی و زینتی، ماهیان زینتی، زالو و کرم نرئیس، شاهد رشد تولید بوده ایم بطوری که در سال جاری اولین کارگاه تولید کرم نرئیس که جهت تأمین خوراک مولدین میگو استفاده می شود و همچنین کارگاه تولید صدف خوراکی در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر کل شیلات استان بوشهر در پایان در رابطه با اشاره به اهمیت حضور حداکثری پای صندوق های رأی گفت: انتخابات پیش رو فرصتی است تا مردم با حضور پرشور و انتخاب درست و آگاهانه مسیر شهید رئیسی را ادامه دهند.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

???????????????????????????????????????????? ????

❇️ با ما همراه باشید????????????

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
???? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
???? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
????https://shilatbushehr.ir/

{“remix_data”:[],”source_tags”:[],”origin”:”unknown”,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”photos_added”:0,”total_editor_actions”:{},”tools_used”:{},”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:false,”containsFTESticker”:false}

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

تولید بیش از دو میلیارد قطعه لارو میگوی پرورشی در استان بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر از تولید ۲.۲ میلیارد بچه میگو پرورشی در مراکز تکثیر آبزیان …

مدیرکل شیلات استان بوشهر از برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار پروژه بهسازی بندر صیادی جفره خبر داد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر از انتخاب …

بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شيلات ایران از نمایشگاه دستاوردهای آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش

معاون وزیر و رئیس سازمان شيلات ایران و هیئت همراه از نمایشگاه دستاوردهای آماد و …

همکاری لجستیکی نیروی دریایی ارتش در حوزه پرورش ماهی در قفس

در ملاقات فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه با معاون وزیر …

رویه بتنی اسکله بندر صیادی دیر ترمیم خواهد شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *