تیتر خبرها

کمیته مدیریت صید استان با حضور معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران در اداره کل شیلات استان بوشهر برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر کمیته مدیریت صید استان بوشهر با حضور مهندس رئیسی معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران ، دکتر نادری مدیرکل امور صید شیلات ایران، دکتر امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر و با حضور پژوهشکده میگوی کشور، نیروی دریایی سپاه ، دریابانی ، مدیرعامل اتحادیه تعاونی های صیادی ، رؤسای گروه و شیلات شهرستان، تعاونی های صیادی و… در اداره کل شیلات استان بوشهر برگزار شد.

دکتر امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و افراد حاضر در جلسه گفت: روند صید گونه های با ارزش اقتصادی در چند سال گذشته به دلایل مختلفی همچون تغییر اقلیم و کاهش صید غیرمجاز کاهشی بوده و نیاز است با توجه به مشکل کمبود شدید نیروی انسانی در یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات ، همکاری نیروهای خدوم دریابانی و سپاه برای مقابله با صیادنماها بیشتر از قبل شود تابا همکاری آنان بتوان از حقوق صیادان واقعی دفاع شود.

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران بر رعایت کامل قانون حفاظت و بهره برداری از منابع آبزیان و توصیه های کارشناسان شیلات از سوی صیادان تأکید کرد و گفت: صیادان صید مسئولانه و پایدار را بمنظور حفظ ذخایر آبزیان سرلوحه کار خویش قرار دهند.

رئیسی در رابطه با نقش نیروهای نظامی در کمک به مبارزه با صید غیرمجاز گفت: کمک های دریابانی و سپاه همیشه ملموس بوده و اگر نبود قطعا مشکلات ما بیشتر بود.

رئیسی گفت: تعاونی ها، اتحادیه ها و تشکل های صیادی بعنوان بازوی اجرایی شیلات می توانند کمک به اجرای سیاست های مدیریت ماهیگیری داشته باشند و سعی سازمان همیشه بر استفاده از تشکل های صیادی بوده است.

رئیسی در رابطه با تصمیم گیری و حل مسائل و مشکلات صیادان گفت: برخی از مسائل و مشکلات که در سطح استان قابل حل می باشد در استان پیگیری گردد و مواردی که نیاز به پیگیری در سطح ملی دارد از طریق استان به مرکز طی مکاتبه اعلام گردد.

دکتر نادری مدیرکل امور صید شیلات ایران در رابطه با اجرای طرح دریابست گفت: زمان دریابست باید متناسب با زمان پیک تخم ریزی آبزیان خلیج فارس باشد وی همچنین تصریح کرد: اجرای هم زمان دریابست در استان های همجوار جنوبی در دستور کار قرار دارد و در این رابطه تصمیم گیری خواهد شد.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

???????????????????????????????????????????? ????

❇️ با ما همراه باشید????????????

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
???? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
???? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
????https://shilatbushehr.ir/

{“remix_data”:[],”source_tags”:[],”origin”:”unknown”,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”photos_added”:0,”total_editor_actions”:{},”tools_used”:{},”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:false,”containsFTESticker”:false}

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

تولید بیش از دو میلیارد قطعه لارو میگوی پرورشی در استان بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر از تولید ۲.۲ میلیارد بچه میگو پرورشی در مراکز تکثیر آبزیان …

مدیرکل شیلات استان بوشهر از برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار پروژه بهسازی بندر صیادی جفره خبر داد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر از انتخاب …

بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شيلات ایران از نمایشگاه دستاوردهای آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش

معاون وزیر و رئیس سازمان شيلات ایران و هیئت همراه از نمایشگاه دستاوردهای آماد و …

همکاری لجستیکی نیروی دریایی ارتش در حوزه پرورش ماهی در قفس

در ملاقات فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه با معاون وزیر …

رویه بتنی اسکله بندر صیادی دیر ترمیم خواهد شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *