تیتر خبرها

بازدید معاون صید و بنادر ماهیگیری و مدیرکل امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران از جزیره شیف:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر مهندس رئیسی معاون صید و بنادر ماهیگیری و دکتر نادری مدیرکل امور صید سازمان شیلات ایران به همراه مدیرکل شیلات استان بوشهر ، معاون برنامه ریزی، ریس گروه بنادر ماهیگیری شیلات استان و رئیس اداره شیلات شهرستان بوشهر از جزیره شیف بازدید کردند.

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران گفت: فعالیت های صید و صیادی در استان بوشهر قدمت دیرینه و همواره مورد توجه بوده که این استان با توجه به سواحل طولانی با آبهای خلیج فارس ظرفیت مهمی در عرصه صید و صیادی کشور بحساب می آید.

در این بازدید مهندس رئیسی معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران از نزدیک در ارتباط با مسائل و مشکلات موجود صیادان جزیره شیف قرار گرفت و گفت : صیادان زحمتکش این جزیره باید از یک اسکله صیادی خوب بهرمند شوند و پیگیری های لازم برای تحقق این امر انجام می شود .

عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر در این بازدید در رابطه با صیادان این منطقه توضیح داد: مردمان جزیره شیف قدمتی تاریخی در عرصه صید و صیادی دارند و هم اکنون بیش از صد و ده فروند لنج صیادی در این منطقه مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند و شغل اکثر مردمان این جزیره صید و صیادی است.

امینی ادامه داد: اداره کل شیلات استان بوشهر در سال ۱۳۹۸ با اعتباری به مبلغ بیست و پنج میلیارد ریال یک هکتار زمین مورد نیاز برای پسکرانه بوجود آورده است.

وی همچنین ادامه داد: با پیگیری های صورت گرفته در سال گذشته اعتباری به مبلغ هفتاد و پنج میلیارد ریال طی دو سال به این‌ اداره کل اعطا شده که مبلغ دو میلیارد تومان آن در سال جاری تخصیص یافته است.

مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه با اجرای پروژه عمرانی در این جزیره توضیح داد: با این اعتبار اداره کل در صدد است که سایبانی به وسعت ۳۶۰ متر مربع برای تعمیر تور و ‌طناب و تکمیل محوطه سازی احداث نماید که هم اکنون فرایند مناقصه برای انتخاب پیمانکار در جریان است.

مدیرکل شیلات استان بوشهر تصریح کرد: احداث اسکله پهلو‌گیری و تخلیه صید مهم‌ترین مطالبه صیادان زحمتکش این منطقه است که می بایست برای این بندر بزرگ صیادی واقع شود،که نیاز به اعتباری به مبلغ صد میلیارد تومان دارد و امید است در سال‌های پیش رو اجرایی گردد.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

???????????????????????????????????????????? ????

❇️ با ما همراه باشید????????????

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
???? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
???? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
????https://shilatbushehr.ir/

{“remix_data”:[],”source_tags”:[],”origin”:”unknown”,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”photos_added”:0,”total_editor_actions”:{},”tools_used”:{},”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:false,”containsFTESticker”:false}

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

تولید بیش از دو میلیارد قطعه لارو میگوی پرورشی در استان بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر از تولید ۲.۲ میلیارد بچه میگو پرورشی در مراکز تکثیر آبزیان …

مدیرکل شیلات استان بوشهر از برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار پروژه بهسازی بندر صیادی جفره خبر داد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر از انتخاب …

بازدید معاون وزیر و رئیس سازمان شيلات ایران از نمایشگاه دستاوردهای آماد و پشتیبانی نیروی دریایی ارتش

معاون وزیر و رئیس سازمان شيلات ایران و هیئت همراه از نمایشگاه دستاوردهای آماد و …

همکاری لجستیکی نیروی دریایی ارتش در حوزه پرورش ماهی در قفس

در ملاقات فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه با معاون وزیر …

رویه بتنی اسکله بندر صیادی دیر ترمیم خواهد شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *