تیتر خبرها

دیدار مدیرکل شیلات استان بوشهر با معاون HSE شرکت پلیمر آریاساسول:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر ظهر امروز ، بیست و ششم اردیبهشت ماه سال جاری، دکتر امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر و مهندس ساعتلو معاون HSE شرکت پلیمر آریاساسول در شیلات استان بوشهر دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که مسئول محیط زیست شرکت پلیمر آریاساسول ، معاونین، رؤسای گروه شیلات استان و همچنین مدیران شیلات شهرستان عسلویه و تنگستان نیز حضور داشتند در رابطه با اجرای تفاهم نامه امضا شده فی ما بین شیلات استان بوشهر و شرکت پلیمر آریاساسول بحث و تبادل نظر شد.

دکتر امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به اهمیت موضوع بازسازی ذخایر گفت: بازسازی ذخایر موضوع بسیار مهم و مورد نیاز در استان بوشهر می باشد که نیاز به توجه جدی دارد و امیدواریم با همکاری بخش خصوصی اقدامات مثبت در این خصوص انجام شود.

امینی بیان کرد: تفاهم نامه امضا شده با شرکت آریاساسول، اولین قرارداد بخش خصوصی با اداره شیلات در موضوع بازسازی ذخایر می باشد.

مدیرکل شیلات استان بوشهر تصریح کرد: امیدواریم در گام های بعدی علاوه بر گونه یاد شده در تفاهم نامه یعنی ماهی شانک زردباله، از سایر گونه های آبزی که در معرض خطر هستند از جمله ماهی مرکب هم بتوانیم حمایت کنیم.

عقیل امینی در ادامه گفت: بخش آموزش جامعه صیادی در خصوص صید گونه های رهاسازی شده موضوع مهم است که باید در موضوعات مرتبط با ترویج صیادان حتما آموزش داده شود.

امینی همچنین توضیح داد: در حال حاضر مطالعاتی در خصوص ساخت زیستگاه مصنوعی با استفاده از اعتبارات دولتی در استان بوشهر انجام شده است و امیدواریم با همکاری بخش خصوصی بتوانیم موضوع را گسترش دهیم.

ساعتلو گفت: پروژه ساخت زیستگاه مصنوعی ابتدا امسال در شهرستان عسلویه و بعد در کنگان مطالعه و اجرا می شود.

ساعتلو معاون HSE شرکت پلیمر آریاساسول گفت: کارشناسان شیلات تجارب ارزشمندی در خصوص موضوع مکان یابی و مطالعات زیستگاه های مصنوعی و بازسازی ذخایر گونه های آبزیان دارند که در اجرای موضوعات تفاهم نامه از این اطلاعات ارزشمند باید استفاده شود.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

???????????????????????????????????????????? ????

❇️ با ما همراه باشید????????????

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
???? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
???? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
????https://shilatbushehr.ir/

{“remix_data”:[],”source_tags”:[],”origin”:”unknown”,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”photos_added”:0,”total_editor_actions”:{},”tools_used”:{},”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:false,”containsFTESticker”:false}

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *