تیتر خبرها

نشست تخصصی مدیرکل شیلات با مجموعه معاونت صید شیلات استان بوشهر:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح بیست و یکم فروردین ماه دکتر امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر با مجموعه معاونت صید شیلات استان دیدار و گفتگو کرد.

عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه با برنامه های سال ۱۴۰۳ گفت: باید تلاش شود با همدلی و همکاری و برنامه ریزی به تحقق شعار امسال یعنی جهش تولید با مشارکت مردم و همچنین اهداف شیلات از جمله ایجاد شرایطی مناسب برای رفاه حال صیادان رسید.

مدیرکل شیلات استان بوشهر بر صید و صیادی مسئولانه و پایدار تأکید کرد گفت: نیاز است با استفاده از گروه همت ماهیگیری و برگزاری جلسات مختلف با این گروه ، مشکلات جامعه صیادان و بنادر صیادی را بررسی کرد و در توسعه و رونق صید و صیادی و افزایش رضایتمندی صیادان زحمتکش این عرصه تلاش کرد.

عقیل امینی در ادامه بر ایجاد زیستگاه مصنوعی در سال ۱۴۰۳ تأکید کرد گفت نیاز است همکاران معاونت صید موضوع تفاهم نامه انجام شده با شرکت آریاساسول را به جد پیگیری کنند تا امسال با همکاری این شرکت شاهد استقرار سازه های زیستگاه مصنوعی در دریا باشیم.

وی همچنین بر بهسازی پیگیری برای بهسازی بنادر ماهیگیری تأکید کرد و از خرید ۶ دستگاه اطفای حریق خبر داد.

مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: نیاز است اسکله های صیادی و شناورهای صیادی با استفاده از نرم افزار و شبکه شناسنامه دار شوند.

مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه با کاشت درختان حرا گفت: خوشبختانه سال گذشته با همت جوامع شیلاتی و با همکاری اداره منابع طبیعی شاهد کاشت درخت حرا در سراسر استان بوشهر بودیم ، در سال ۱۴۰۳ نیز همچون سال قبل برنامه کاشت درختان حرا به عنوان زیستگاه طبیعی آبزیان ادامه پیدا کند.

بررسی اسناد مالکیت بنادر، سرمایه گذاری ها، قراردادها، ورود و خروج بنادر ، کنترل و نظارت ادوات و شناورهای صیادی، برگزاری دوره های آموزشی بخشی از برنامه هایی بود که در این جلسه مطرح و در رابطه با آن بحث و گفتگو شد.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

??????????? ?

❇️ با ما همراه باشید???

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
?https://shilatbushehr.ir/

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *