تیتر خبرها

نشست تخصصی مدیرکل شیلات استان بوشهر با مجموعه معاونت آبزی پروری شیلات استان:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر ظهر دیروز عقیل امینی مدیرکل شیلات استان با مجموعه معاونت آبزی پروری شیلات استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل شیلات استان بوشهر در این نشست با اشاره به چالش بروز بیماری AHPND در سال گذشته گفت: بروز این بیماری یکی از مهم ترین چالش های پرورش میگو در سال گذشته بوده است که امسال لازم است با مشارکت پرورش دهندگان و همچنین با همکاری پژوهشکده میگوی کشور و دامپزشکی برای جلوگیری از هر گونه بروز بیماری در مزارع اقدام شود.

مدیرکل شیلات بوشهر یکی از چالش های اصلی در افزایش تولید ماهی در بخش قفس را کمبود بچه ماهی عنوان کرد و گفت: نیاز است در سال جدید تلاش شود پروژه های مربوط به سرمایه گذاری در این قسمت پیگیری تا این پروژه ها هر چه زودتر به کلنگ زنی و یا به بهره برداری برسد.

مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به شعار امسال گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید تلاش شود با مشارکت حداکثری مردم از تمام ظرفیت ها استان برای افزایش تولید محصولات شیلاتی استفاده شود.

امینی ادامه داد: در این استان ظرفیت خوبی برای گسترش فعالیت های آبزی پروری وجود دارد که از جمله این ظرفیت ها پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی است که نیاز است به جد این موضوع پیگیری و در دستور کار قرار گیرد. وی همچنین بر جذب مشارکت کنندگان به منظور افزایش تولید در بخش کرم نرئیس، میکروجلبک ها و ماکروجلبک ها، صدف ، زالو ، ماهیان زینتی، و حتی شروع تولید در پرورش ماهیان خاویاری و کروکودیل اشاره کرد.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

??????????? ?

❇️ با ما همراه باشید???

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
?https://shilatbushehr.ir/

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *