تیتر خبرها

دیدار مدیرکل شیلات استان بوشهر و فرمانده دریابانی استان:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر به همراه معاون صید و بنادر ماهیگیری، فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان و مدیرعامل اتحادیه تعاونی های صیادی با سرهنگ خسروی فرمانده جدید نیروی دریابانی استان بوشهر دیدار و گفتگو کردند.

عقیل امینی در این دیدار با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ شرفی فرمانده پیشین مرزبانی استان ، انتصاب سرهنگ خسروی را به عنوان فرمانده جدید دریابانی استان بوشهر تبریک گفت.

مدیرکل شیلات استان بوشهر در رابطه با همکاری شیلات و دریابانی گفت: امید است همچون گذشته برای مبارزه با صید غیرمجاز شاهد همکاری شیلات و نیروی دریابانی باشیم تا از حقوق از صیادان قانونمند دفاع کنیم.

مدیرکل شیلات گفت: ذخایر آبزیان خلیج فارس را امانتی برای انتقال به آیندگان خواند و گفت: یکی از رسالت‌های مهم و حاکمیتی شیلات ، حمایت از صیادان قانونمند و حفظ و حراست از منابع و ذخائر آبزیان دریایی است.

مدیرکل شیلات استان بوشهر به تلاش های شیلات استان در زمینه ساخت و احداث زیستگاه مصنوعی و همچنین پیگیری احداث ساخت ایستگاه بازسازی ذخایر آبزیان اشاره کرد و افزود : جلوگیری از صید غیر مجاز یک امر مهم است که ضمن تشکر از همکاری خوب و گسترده ای که بین دریابانی و شیلات استان وجود دارد ، انتظار می رود با همکاری طرفین در چارچوب قانون در جهت حراست از منافع کشور اقدام شود.

در این دیدار سرهنگ خسروی فرمانده مرزبانی استان پیوند بین مرزبانی و شیلات را ناگسستنی و خوب عنوان کرد و افزود: هم مرزبانی و هم شیلات خادم صیادان قانونمند خواهند بود و تلاش میکنیم خدمات خوب و شایسته به مردم ارائه دهیم.

وی ادامه داد: دریابانی استان با آمادگی کامل در کنار نیروهای یگان حفاظت منابع آبزیان استان در حفظ و حراست از ذخایر آبزیان خلیج همیشه فارس تلاش خواهد کرد.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

??????????? ?

❇️ با ما همراه باشید???

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
?https://shilatbushehr.ir/

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *