تیتر خبرها

شمارش معکوس برای افتتاحیه دومین نمایشگاه تخصصی شیلاتی استان بوشهر:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر با حسین نامور مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان بوشهر دیدار و گفتگو کرد.

عقیل امینی با اشاره به اینکه دومین نمایشگاه تخصصی شیلاتی استان بوشهر ۱۹ الی ۲۲ دیماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان بوشهر برگزار می شود گفت: نیاز است بمنظور برگزاری هرچه بهتر این نمایشگاه تلاش شود تا هم شرکت کنندگان و هم بازدیدکنندگان رضایت کامل و بهره کافی از برگزاری این نمایشگاه داشته باشند.

عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر به اهمیت و جایگاه برگزاری این نمایشگاه در استان اشاره کرد و افزود این نمایشگاه فرصتی است که شرکت های مختلف بتواند آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های تکثیر و پرورش آبزیان، فرآوری محصولات شیلاتی، انواع غذاهای دریایی، سایر صنایع وابسته به نمایش بگذارند.

عقیل امینی به تجربه موفق برگزاری نمایشگاه شیلات استان بوشهر در سال گذشته اشاره کرد و افزود خوشبختانه سال گذشته استقبال شرکت کنندگان و هم بازدیدکنندگان از نمایشگاه شیلات بوشهر رضایت بخش بوده است و انتظار است امسال هم این رویداد به بهترین شکل اتفاق بیفتد.

برگزاری جشنواره طبخ آبزیان، جشنواره تقدیر از برگزیدگان شیلاتی ، برگزاری پنل های تخصصی در زمینه های مختلف آبزی پروری در کنار برگزاری این رویداد بزرگ شیلاتی استان از موضوعات مورد تأکید مدیرکل شیلات استان بوشهر بود که در این جلسه به آن اشاره کرد.

حسین نامور مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان بوشهر در این ملاقات به بیان گزارشی از وضعیت شرکت کنندگان و برنامه های اجرایی در نمایشگاه صنایع شیلاتی بوشهر پرداخت و افزود: خوشبختانه استقبال خوبی برای شرکت در این نمایشگاه شده است و تا به امروز تقریبا تمام غرفه های دو سالن خلیج فارس تکمیل شده است .

وی همچنین تصریح کرد: شرکت کنندگان از استان های مختلف مانند تهران، سمنان، هرمزگان، چهارمحال بختیاری، فارس، یزد، البرز، مشهد، قم، استان مرکزی، خوزستان، مازندران، آذربایجان غربی، اصفهان و بوشهر در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

❇️ روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر

??????????? ?

❇️ با ما همراه باشید???

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️کانال شیلات بوشهر در واتس اپ :
? https://chat.whatsapp.com/CTTKJLldsTq44XxFskC3Dq
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
?https://shilatbushehr.ir/

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

کمیته مدیریت صید استان با حضور معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ایران در اداره کل شیلات استان بوشهر برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر کمیته مدیریت صید استان بوشهر با حضور مهندس …

بازدید معاون صید و بنادر ماهیگیری و مدیرکل امور صید و صیادی سازمان شیلات ایران از جزیره شیف:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر مهندس رئیسی معاون صید و بنادر ماهیگیری و …

حضور نماینده وزیر جهاد کشاورزی در چهارمین روز از هفته جهاد کشاورزی،در سفر به استان کردستان

????سید حسین حسینی،در چهارمین روز از هفته جهاد کشاورزی،به نمایندگی از وزیر جهاد کشاورزی به …

رییس سازمان شیلات ایران در چهارمین روز از هفته جهاد کشاورزی :بهره برداری از فاز اول مزرعه پرورش ماهی قزل‌آلای سیازاخ دیواندره / سهم استان کردستان در هفته جهاد کشاورزی۷۷ پروژه با اعتباری بیش از ۳۶۵ میلیارد تومان

بهره برداری از مزرعه پرورش ماهی ۲۰۰ تنی قزل ماهی سد سیازاخ شهرستان دیواندره به …

دیدار مدیرکل شیلات استان بوشهر و مدیریت بانک تجارت استان:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر صبح امروز عقیل امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *