تیتر خبرها

تخصیص اعتبارات راه گشای حل مشکلات بنادر صیادی شهرستان بوشهر: .

مهندس جازک رئیس گروه تلفیق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ، مهندس یاراحمدی معاون توسعه ومنابع شیلات استان، مهندس زارعی سرپرست شیلات شهرستان بوشهر ،بن هلال مدیرعامل تعاونی شیف و بحری کارشناس برنامه و بودجه روز در سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه 1402 از بنادر شیف ، بندرگاه و جلالی بازدید کردند. در این بازدید وضعیت پروژه ها و اعتبارات تخصیصی سال گذشته و تکمیل آنها در سال جدید بحث و بررسی شد . جازک دبیر شهرستان بوشهر و رییس گروه تلفیق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر در این بازدید ابراز امیدواری کرد که در سال جدید با تخصیص اعتبارات لازم پروژه های شیلاتی با سرعت بیشتری تکمیل و مشکلات صیادان حل شود

زارعی سرپرست شیلات شهرستان بوشهر بیان کرد: با مساعدت و حمایت اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان ما می توانیم کمبود ها موجود در بنادر جبران کنیم .
وی ادامه داد شهرستان بوشهر یکی از فعال ترین و پویاترین بخش های صید و صیادی در سطح استان می باشد وی همچنین به نقش شیلات بر امنیت غذایی ، و ارزآوری تولیدات شیلاتی اشاره کرد و افزود که در صورت تخصیص اعتبارات سال جاری ، مرمت و بازسازی بنادر و طرح های عمرانی ، زیر ساخت ها ، بنادر و تجهیزات اداری می توان مشکلات این بخش را برطرف کرد.

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر
? https://eitaa.com/shilatbushehr
♦️ سایت شیلات استان بوشهر
?https://shilatbushehr.ir/

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *