تولید آبزیان در استان بوشهر طی ۵ سال آتی به ۲۱۲ هزارتن خواهد رسید

در نشست شورای مدیران اداره کل شیلات استان بوشهر که با حضور معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع شیلات کشور برگزار شد اهداف برنامه هفتم توسعه تشریح و راههای تحقق این اهداف مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع شیلات کشور با قدردانی از تدوین برنامه هفتم توسعه شیلات استان بوشهر و توجه لازم به برنامه تحول تولید وزارت جهاد کشاورزی عنوان داشت : شیلات استان بوشهر از استانهای پیشرو در تولید آبزیان است و برنامه های تدوین شده نیز موید تداوم آن طی ۵ سال آتی خواهد بود .

شهریار رستمی بر تسریع در تهیه مقدمات لازم جهت اجرای این برنامه تاکید کرد و اظهار داشت : شیلات کشور مصمم است حمایت های فنی و مالی لازم جهت اجرای بهتر این برنامه ها در استان های کشور را به عمل آورد .

مدیرکل شیلات استان بوشهر نیز از حضور معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع شیلات کشور در شورای مدیران شیلات بوشهر تقدیر کرد و گفت : حفظ جایگاه شیلات بوشهر در پیشگامی تولید میگوی پرورشی در کشور و تلاش برای جهش در تولید ماهیان دریائی از اهداف اصلی این اداره کل در برنامه هفتم توسعه است و امیدواریم با حمایت های کافی دستگاههای اجرائی مرتبط به این اهداف دست یابیم .

عقیل امینی از ارتقاء ظرفیت تولید آبزیان به ۲۱۲ هزارتن طی برنامه هفتم توسعه خبر داد و بیان کرد : روند سرمایه گذاری در زیر بخش شیلات در استان بوشهر نشان میدهد اهداف پیش بینی شده در این برنامه با حفظ تداوم وضعیت موجود قابل دسترس هستند .

معاون برنامه ریزی شیلات کشور در سفر یک روزه خود به استان بوشهر ، علاوه بر حضور در نشست شورای مدیران اداره کل ، با استاندار بوشهر نیز ملاقات و از بندر صیادی بندرگاه ، بخش های مختلف اداری و زمین همجوار شیلات موسوم به زمین جهاد دریا نیز بازدید کردند .

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر

https://eitaa.com/shilatbushehr

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

ملاقات مردمی مدیرکل شیلات استان بوشهر در شهرستان گناوه برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر همزمان با سفر یک روزه مدیرکل …

دیدار مدیرکل شیلات استان بوشهر با امام جمعه شهرستان گناوه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز ششم آذر ماه سال …

دیدار فرماندار شهرستان گناوه و مدیرکل شیلات استان بوشهر:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر امروز ششم آذر در محل فرمانداری …

واردات میگوی مولد از آمریکا به بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: با پیگیری های صورت گرفته واردات میگوی مولد از هاوایی …

برگزاری نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی آبزیان

نمایشگاه آبزیان در بوشهر از 19 تا 22 دی ماه 🔹به گزارش روابط عمومی اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *