تیتر خبرها

طرح پرورش میگو دلوار 3 در ایام دهه مبارک فجر افتتاح میشود:

دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر در سومین سفر شهرستانی خود با لطفی  فرماندار شهرستان تنگستان دیدار و در رابطه با مسائل شیلاتی در این شهرستان گفتگو کرد. وی همچنین از افتتاح 50 هکتار از  طرح پرورش میگو دلوار 3 شهرستان تنگستان ، در ایام دهه مبارکه فجر خبر داد.

 امینی در ادامه شهرستان تنگستان را قطب آبزی پروری استان خواند و اشاره کرد ظرفیت های خوبی در شهرستان تنگستان برای رونق آبزی پروری وجود دارد و نیاز است با توجه به روند کاهش ذخیره آبزیان به سمت آبزی پروری حرکت کنیم تا علاوه بر افزایش تولید، به بازسازی ذخایر آبزیان ارزشمند خلیج فارس کمک کنیم.  امینی عنوان کرد میزان تولید میگو پرورشی کشور در سال 1401 بالغ بر 61 هزار تن بوده است که سهم این استان از میزان تولید میگوی پرورشی بیش از 38 هزار تن است.

لطفی فرماندار شهرستان تنگستان گفت: فعالیت‌های اشتغال‌زا در تنگستان حمایت شود و این شهرستان از ظرفیت های ساحلی خوبی برای توسعه صنایع شیلاتی برخودار است و این ظرفیت ها باید برای مردمان بومی شهرستان استفاده شود.

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *