طرح پرورش میگو دلوار 3 در ایام دهه مبارک فجر افتتاح میشود:

دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر در سومین سفر شهرستانی خود با لطفی  فرماندار شهرستان تنگستان دیدار و در رابطه با مسائل شیلاتی در این شهرستان گفتگو کرد. وی همچنین از افتتاح 50 هکتار از  طرح پرورش میگو دلوار 3 شهرستان تنگستان ، در ایام دهه مبارکه فجر خبر داد.

 امینی در ادامه شهرستان تنگستان را قطب آبزی پروری استان خواند و اشاره کرد ظرفیت های خوبی در شهرستان تنگستان برای رونق آبزی پروری وجود دارد و نیاز است با توجه به روند کاهش ذخیره آبزیان به سمت آبزی پروری حرکت کنیم تا علاوه بر افزایش تولید، به بازسازی ذخایر آبزیان ارزشمند خلیج فارس کمک کنیم.  امینی عنوان کرد میزان تولید میگو پرورشی کشور در سال 1401 بالغ بر 61 هزار تن بوده است که سهم این استان از میزان تولید میگوی پرورشی بیش از 38 هزار تن است.

لطفی فرماندار شهرستان تنگستان گفت: فعالیت‌های اشتغال‌زا در تنگستان حمایت شود و این شهرستان از ظرفیت های ساحلی خوبی برای توسعه صنایع شیلاتی برخودار است و این ظرفیت ها باید برای مردمان بومی شهرستان استفاده شود.

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *