دیدار سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر با امام جمعه شهرستان تنگستان:

دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر در سفر یک روزه خود به شهرستان تنگستان با حجت الاسلام فریدونی امام جمعه جدید بخش دلوار شهرستان تنگستان دیدار کرد.

حجت الاسلام فریدونی بیان کرد وجود دریا به عنوان یک ظرفیت ویژه در بخش دلوار می تواند برکات فراوانی برای مردم داشته باشد که ضروری است موضوع کارآفرینی و ایجاد اشتغال از مسیر سهولت در بخش صید و صیادی و تجارت دریایی در دستور کار قرار گیرد. حجت الاسلام فریدونی عنوان کرد این مسئولیت ها را به عنوان یک امانت الهی بپنداریم و هرچه در توان داریم را برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنیم تا بتوانیم دل مردم را شاد کنیم.

دکتر امینی سرپرست شیلات استان بوشهر ضمن تقدیر از رهنمودهای حجت الاسلام فریدونی ابراز کرد : برنامه‌ریزی‌های لازم برای ساماندهی صید و صیادی و توسعه آبزی پروری بمنظور افزایش تولید و اشتغال در حال انجام است.

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *