روشن شدن چراغ آبزی پروری در دیر:

جلسه بررسی و هماهنگی صدور مجوز شهرک شیلاتی دمیگز و جبرانی شهرستان دیر با حضور یونس باربرز فرماندار شهرستان دیر، عقیل امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر، جمعی از مسئولین مربوطه و متقاضیان پرورش میگو تشکیل شد.

 در این جلسه، یونس باربرز با اشاره به ظرفیت های ممتاز اقتصادی شهرستان دیّر، افزود: بهره برداری از اراضی ساحلی شهرستان جهت راه اندازی مزارع پرورش آبزیان می تواند علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار و افزایش امنیت عمومی سواحل، موجب رونق صادرات و ارزآوری برای کشور گردد. فرماندار دیّر ادامه داد: در سفر ریاست محترم جمهوری به استان، عملیات اجرایی طرح های اقتصادی شاخصی در شهرستان آغاز خواهد شد.

 عقیل امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر با اشاره به تعریف دو سایت پیشران در مجموعه شیلات برای شهرستان دیّر، خاطرنشان کرد: استان بوشهر قطب اول پرورش میگو است و در حال حاضر بیشترین تولید میگوی پرورشی کشور در  استان بوشهر صورت می گیرد. امینی ادامه داد : اراده جمعی مسئولان استان بوشهر بر این است که این پروژه تقویت و زمینه سرمایه گذاری و اشتغال و تولید در این شهرستان فراهم شود.

در پایان این جلسه با موافقت اعضای حاضر مقرر شد در رابطه با اراضی واقع در محدوده سایت های جبرانی و دمیگز اداره کل شیلات استان بوشهر نسبت به پیگیری صدور مجوزهای مربوطه این دو سایت توسط مراجع ذیصلاح پیگیری نماید و فرمانداری شهرستان دیر نیز زیرساخت های لازم از جمله برق رسانی به این دو طرح را پیگیری کند. 

♦️ پایگاه خبری شیلات استان بوشهر

https://eitaa.com/shilatbushehr

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *