اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت شیلات استان در سالجاری

اولین جلسه کارگروه توسعه مدیریت شیلات استان در سالجاری  باحضور اعضاء کارگروه و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تشکیل گردید.

در این جلسه که با هدف بررسی وضعیت ارزیابی عملکرد شیلات استان در سال ۱۴۰۰ و تحلیل نقاط ضعف و قوت آن تشکیل شد نتایج ارزیابی عملکرد  مرور و مورد تحلیل و نقد اعضاء جلسه واقع گردید. 

 در این جلسه دکتر امینی سرپرست شیلات استان ضمن اشاره به توانمدیها و نقش شیلات در توسعه استان و موفقیت‌های که در زمینه تولید آبزیان پرورشی و خصوصاً تلاشهایی که برای توسعه پرورش ماهی در قفس  انجام گردیده، تأکید نمود که مقدمات انجام ارزیابی سال ۱۴۰۱ در دو بعد عمومی و تخصصی از هم اکنون آغاز و ضمن تعامل همه جانبه با سازمان مدیریت  و برنامه‌ریزی استان زمینه ارتقاء امتیازات به نحوی  که شایسته جایگاه  شیلات استان باشد فراهم گردد.

در ادامه وضعیت نیروی انسانی شیلات استان  بررسی شد و راهکارهای برون رفت از وضعیت کنونی ارائه گردید.

همچنین عملکرد برنامه ارتقاء بهره‌وری شیلات استان در سال‌جاری نیز تشریح و مورد بررسی قرار گرفت و بیان گردید با توجه به توسعه مکانیزاسیون مزارع پرورشی، زمینه ارتقاء بهره‌وری بطور مطلوبی در استان فراهم گردیده است.

♦️ اخبار شیلات استان بوشهر

https://eitaa.com/shilatbushehr

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *