سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر با فرمانده دریابانی شهرستان گناوه دیدار کرد 

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر ، روز یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۱عقیل امینی در این دیدار که با همراهی معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان، رئیس اداره شیلات شهرستان گناوه و مدیرعامل اتحادیه تعاونیهای صیادی استان بوشهر صورت گرفت، بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر شیلات و مرزبانی در راستای کنترل و حفاظت از منابع آبزی خلیج فارس تأکید کرد .

امینی ضمن تقدیر و تشکر از نیروهای خدوم دریابانی در برخورد با روش صید ترال افزود: تعامل و همکاری مرزبانی با شیلات می تواند به تحقق شعار صید مسئولانه بیانجامد و نگاه مثبت صیادان قانون مند به عزم جدی شیلات در برخورد با تخلفات صیادی را در پی داشته باشد .

عقیل امینی بر همکاری دریابانی بمنظور بخورد با صید ترال تاکید کرد و افزود شیلات به تنهایی قادر به پیشگیری از تخلفات گسترده صیادی نیست و نیاز به مشارکت سازمان‌ها و نهادهای مسئول دارد .

سرهنگ اسدالهی فرمانده دریابانی شهرستان گناوه در این دیدار بر نگاه تعامل و همکاری بین سازمان ها و ارگان های مختلف تأکید کرد و گفت: دیدگاه بنده دیدگاه تعاملی است و هیچ سازمان و ارگانی به تنهایی نمی تواند به اهداف خود برسد.

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *