دیدار سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر با فرماندار شهرستان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، صالح رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر با عقیل امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر دیدار و درخصوص مسائل، مشکلات مرتبط با حوزه شيلات و آبزيان گفت و گو كردند.

 در این دیدار عقیل امینی ظرفیت‌های شیلاتی را ظرفیتی مناسب جهت توسعه اشتغال و رونق تولید خواند و افزود: یکی از راه های مؤثر در بازسازی ذخایر ، توسعه آبزی پروری است و ارایه تسهیلات کم بهره به آبزی پروران مشوق تولید است.

امینی در ادامه به مسائل و مشکلات موجود در اسکله های صیادی شهرستان اشاره کرد و گفت اسکله های صیادی شهرستان بوشهر نیاز به رسیدگی و لایروبی دارند. وی اشاره کرد: صیادان زحمتکش جزیره شیف محلی برای پهلوگیری شناورهای صیادی خود ندارند و افزود ساخت اسکله صیادی در این جزیره  از خواسته های به حق صیادان است.

  رحیمی فرماندار شهرستان بوشهر در ادامه با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بزرگی برای توسعه و پرورش ابزیان در استان و شهرستان بوشهر وجود دارد، خواستار رفع موانع و مشکلات متقاضیان در خصوص اجرای طرح‌های اشتغالزا و بکارگیری نیروهای بومی در شهرستان شد. رحیمی در  ادامه نبود امکانات اطفا حریق از کمبودهای اساسی اسکله های صیادی به شمار می رود که می طلبد این مساله و همچنین  مسائل و مشکلات  موجود در  اسکله های شهرستان مخصوصا ساخت اسکله صیادی درجزیره شیف در سفر بعدی رئیس جمهور محترم به این استان مورد توجه و پیگیری قرار گیرد.

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *