ساخت  جایگاه پهلوگیری شناور های صیادی در اسکله جزیره شیف پیگیری می شود:

صبح امروز جناب آقای کارگر و بن هلال از اتحادیه تعاونی های صیادی استان بوشهر به اتفاق جناب سرهنگ رفعتی و جناب آقای دکتر دوراهکی از سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر با مدیرکل شیلات استان بوشهر دیدار کردند. 

در این دیدار اتحادیه تعاونی های صیادی، مسائل و مشکلات صیادان بخاطر نبود جایگاه پهلوگیری شناور های صیادی  در  اسکله جزیره شیف را مطرح کردند.

  مسئول سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر اعلام کرد سازمان جهاد سازندگی سپاه به کمک نیروهای جهادی و امکانات موجود آمادگی هر گونه همکاری در جهت تسریع در روند انجام این طرح را دارد. 

در ادامه آقای دکتر امینی مدیرکل شیلات استان بوشهر ضمن تشکر از اعلام همکاری سازمان جهاد سازندگی عنوان کرد  ساخت محل پهلوگیری از خواسته های به حق صیادان زحمتکش این جزیره است و افزود شیلات در جهت تسریع در روند اتمام این طرح تمام تلاش خود را می کند و این موضوع را از طریق استانداری و سازمان شیلات ایران پیگیری خواهد نمود و ابراز امیدواری کرد به زودی مشکلات پهلوگیری در این جزیره برطرف خواهد شد.

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *