نشست فرماندار شهرستان دیلم و سرپرست اداره کل شیلات استان

در نشست فرماندارمحترم شهرستان دیلم با سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر به مواردی مانند استفاده بهینه از دریا و موهبت های آن ،استفاده از آبزی پروری برای ترمیم کاهش ذخایر اشاره شد و افزودند خسارت وارده به ذخایر از سوی شرکت های نفت که با پساب خود موجب آلودگی دریا می شوند مطالبه گری شود و باید از پتانسیل آنها برای بازسازی ذخایر استفاده نمود.

همچنین ایشان خاطر نشان کردند از نقش آبزی پروری در اشتغال، ارزآوری و صادرات باید کمال استفاده را نمود. ازتجربه صیادان پیشکسوت استفاده و مطالعه خور جن برای جایگزینی بندرصیادی صورت پذیرد. بحث مکان نصب قفسهای پرورش ماهی در سواحل شهرستان در کارگروه پیگیری شود و مشکلات وجود صیدگاه مشترک با استانهای مجاور نیز مجدد بررسی گردد.

در پایان ایشان بیان نمودند که مردم حق دارند با پروتئین دریایی آشنا باشند و موضوع فروش محصولات صیادی در دریا ازطریق قانونی پیگیری و حق ساحل نشینان تامین و برآورده شود.

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *