اولین سفر شهرستانی سرپرست اداره کل شیلات به شمال استان

دکترامینی به اتفاق معاونان آبزی پروری ،صید و بنادرماهیگیری شیلات و مدیرعامل اتحادیه صیادان استان بوشهر اولین سفر شهرستانی خود را از شمال استان و شهرستان دیلم آغاز نمودند. در این سفر یک روزه ابتدا از اسکله صیادی امام حسن واقع در ورودی شهرستان دیلم بازدید و با جمعی از صیادان حاضر در اسکله به دیدار و گفتگو نشستند .در این دیدار صیادان سختی پهلوگیری در اسکله، مشکلات سوختگیری، و برخوردهای نامتعارف صیادان متخلف ترالر در برخورد با صیادان قانونمند و ناکافی بودن قوانین برخورد با آنها و بی احتیاطی محض شناورهای شرکت نفت درتخریب ادوات صیادی و همچنین محدود شدن صیدگاهها بدلیل توسعه قفس های پرورش ماهی و آلودگی نفتی بدلیل نشت های مواد از لوله های دریایی و ساحلی عنوان نمودند. تعدادی از صیادان نیز خواستار لایروبی خور و ساخت پهلوگیر برای تسهیل در تردد شدند. سرپرست محترم  شیلات استان با اعلان اینکه ما ازجنس صیادان هستیم قول مساعد دادند که بخش های مربوط به اداره کل پیگیری و اعلام خواهد شد. دکتر امینی درادامه از یگان حفاظت منابع آبزیان مستقر در اسکله صیادی امام حسن بازدید به عمل آوردند. 

درباره ی mobin

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *