برگزاری نشست پرسش و پاسخ کارکنان با مدیرکل شیلات استان بوشهر

نشست پرسش و پاسخ با مدیرکل شیلات استان بوشهر با حضور تعداد کثیری از کارکنان برگزار شد .

پس از تبیین جایگاه اداره کل شیلات استان بوشهر در بین دستگاههای اجرایی استان و ادارات کل شیلات سراسر کشور ، تشریح عملکرد شیلات در سال جاری در حوزه اداری و مدیریتی و وضعیت تامین و پرداخت مزایای کارکنان در سال جاری توسط معاون برنامه ریزی و منابع این اداره کل ، برخی از همکاران به طرح پرسش های خود پرداختند که پاسخ لازم ارائه شد .

علی بازدار مدیرکل شیلات استان بوشهر نیز با اشاره به اقدامات این اداره در تامین فرصت های شغلی و افزایش ظرفیت های تولید در استان ، از تلاش و زحمات این کارکنان تقدیر کرد .

درباره ی yarahmadi

مطلب پیشنهادی

امضای توافق نامه صادرات آبزیان به چین

صبح امروز ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ قرارگاه دیپلماسی غذایی با ریاست سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی و با حضور معاونین وزارتخانه، نمایندگان وزارت صمت، سازمان استاندارد و سازمان ها و تشکل های بخش خصوصی برگزار شد.

سهم صیادان میگو در خلیج‌ فارس ۲۶ درصد کاهش یافت

سهم صیادان میگو در خلیج‌ فارس ۲۶ درصد کاهش یافت به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سهراب قاسم‌زاده مسئول اداره صید شیلات استان بوشهر صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: صید میگو در خلیج‌ فارس محدوده استان بوشهر از 18 مردادماه آغاز شده است و در این راستا بیش از یک هزار و ۳۰۰ شناور قایق و لنج با بیش از 10 هزار ملوان و ناخدا برای صید میگو راهی دریا شدند.

تولید آبزیان

تولید آبزیان در آسیا رکورد زد

شرکت کنندگان به گفتگو درباره روش‌های دستیابی به آبزی‌پروری پایدار جهانی، نحوه بهبود مدیریت ماهیگیری، حذف صید غیرقانونی و موضوعات دیگر پرداختند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: مجوز بهره‌برداری از نخستین حوضچه صیادی مردمی ساز این استان واقع در روستای جزیره جنوبی شهرستان گناوه صادر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، محمد شکیبی نسب در …

پرورش ماهی دریایی در ساحل بوشهر/ آبزی‌پروری در منازل روستاییان

طرح پرورش ماهی با استفاده از آب دریا در مساحت‌های کوچک در منازل روستاهای ساحلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.