سرپرست سازمان شیلات ایران: اسکله لاور ساحلی به سازمان بنادر واگذار می‌شود

سرپرست سازمان شیلات ایران گفت: پیگیری‌های لازم در خصوص واگذاری اسکله لاور ساحلی از شیلات به بنادر و دریانوردی که از مطالبات چندین ساله مردم منطقه است انجام خواهد شد.

سید حسین حسینی ظهر چهارشنبه در بازدید از اسکله بندر لاور ساحلی شهرستان دشتی اظهار داشت: پیگیری‌های لازم در خصوص واگذاری اسکله لاور ساحلی از شیلات به بنادر و دریانوردی که از مطالبات چندین ساله مردم منطقه است انجام خواهد شد.

رئیس سازمان شیلات ایران افزود: بنادر ما باید توسعه پیدا کند و از این وضعیت بیرون بیایند و توسعه شهری داشته باشند.

حسینی با تاکید بر اینکه محوریت مدیریت بندر و بندر شهری جز برنامه‌های اصلی ما است، ادامه داد: تلاش داریم مشکلات صیادان منطقه به حداقل برسد.

اعتبارات لازم برای ساماندهی و لایروبی موج شکن قدیم لاور اختصاص یابد

فرماندار دشتی نیز با اشاره به تاریخچه بندر لاور ساحلی، بر ضرورت تعبیه سیستم اطفا حریق در مجاورت اسکله لاور ساحلی تاکید کرد و گفت: با توجه به برخورداری این شهرستان از ۲۵ کیلومتر مرز آبی و لزوم استفاده مناسب از این ظرفیت ارزشمند برای شکوفایی و توسعه اقتصادی و بهبود وضعیت معیشت مردم مرزنشین رسیدگی به وضعیت اسکله موجود در بندر لاور ساحلی می‌تواند تأثیر گذار و راهگشا باشد.

علی بحرانی ادامه داد: به منظور ایجاد شرایط مناسب استقرار قایق‌های صیادی می‌طلبد اعتبارات لازم برای ساماندهی و لایروبی موج شکن قدیم لاور اختصاص یابد.

وی خاطر نشان کرد: در اثر بارندگی‌های اخیر و رسوب گل ولای، ضرورت دارد اعتبارات مورد نیاز برای لایروبی کانال ورودی سایت پرورش میگو مند دشتی اختصاص یابد.

درباره ی yarahmadi

مطلب پیشنهادی

مسئول امور شیلاتی عسلویه معرفی شد:

ه گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز سه شنبه در طی …

برگزاری دوره آموزشی بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی:

دوره اموزشی تخصصی با عنوان بهداشت و بیماری های ماهیان دریایی  ساعت ده صبح روز دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ با ارائه جناب آقای دکتر قاجاری از اداره کل دامپزشکی و با حضور معاون ابزی پروری ، رئیس گروه پرورش ماهی در قفس

جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر، روز یکشنبه جلسه شورای اقامه نماز و جلسه بزرگداشت دهه مبارک فجر در اداره کل شیلات استان بوشهر باحضور دکتر امینی سرپرست اداره کل شیلات استان بوشهر و حجت الاسلام احمدرضایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و اعضا شورای نماز در دفتر مدیرکل برگزار شد.

بازدید معاون صید اداره کل شیلات استان بوشهر از خور فراکه:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر صبح امروز یکشنبه بهزاد حیدری معاون …

معاون توسعه آبزي پروري سازمان شيلات ايران تاكيد كرد: خاويار دريايي تنها از دو منبع مجاز است

خاوياري كه توسط شركت هاي پرورش دهنده داراي ثبت ، نشان و مجوز و يا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *