تیتر خبرها

بهره برداری از ۱۹ طرح شیلاتی در دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر

مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: بهره‌برداری از ۱۷ طرح تولیدی و ۲ طرح زیرساختی شیلاتی با سرمایه‌گذاری ۲۱۸ میلیارد تومان در دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر آغاز خواهد شد.

علی بازدار با اشاره به اینکه اجرای این طرح ها ۳ هزارتن ظرفیت تولید آبزیان در استان بوشهر را افزایش خواهد داد افزود: از این تعداد ۱۷ طرح شامل ۱۳ مزرعه ۱۰ تا ۲۵ هکتاری پرورش میگو با سرمایه گذاری ۱۴۰ میلیارد تومان , ۲ طرح پرورش ماهی در قفس در دریا با ظرفیت هزارتن و با سرمایه گذاری ۲۴ میلیارد تومان و ۲ کارگاه تکثیر با سرمایه گذاری ۳۶ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید .

بازدار از بهره برداری ۲ طرح زیرساختی شیلاتی در ایام دهه فجر خبر داد و عنوان داشت : بهره برداری از اسکله شناور قایق ها در دیر با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان و اسکله بتنی لاور ساحلی با اعتبار ۳ میلیارد تومان در این دهه آغاز خواهد شد .

مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به رشد روزافزون سرمایه گذاری بخش خصوصی در زیر بخش شیلات بیان کرد : ۱۳۰ میلیارد تومان از سرمایه گذاری در این طرح ها از آورده بخش خصوصی است ، ۱۵ میلیارد تومان آن را دولت و ۷۳ میلیارد تومان را بانک ها تامین کرده اند .

بازدار از تهیه مقدمات جهت انتخاب سرمایه گذاران طرح های پرورش میگو در سایت های شیف غربی و دیلم شمالی نیز خبر داد و گفت : در صورت فراهم شدن شرایط و در راستای مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به استان بوشهر ۱۱۵ طرح ۱۰ هکتاری در این دو سایت پس از برگزاری فراخوان به متقاضیان سرمایه گذاری در طرح های پرورش میگو واگذار خواهد شد.

حجم سرمایه گذاری در این دو طرح بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان تخمین زده می شود که افزایش ۱۱ هزارتنی ظرفیت تولید میگوی پرورشی در استان بوشهر را در پی خواهد داشت .

درباره ی yarahmadi

مطلب پیشنهادی

جلسه شورای مرز شهرستان تنگستان برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی شیلات استان بوشهر جلسه شورای مرز تنگستان با حضور فرماندار شهرستان …

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *