تیتر خبرها

برداشت ماهی از مزرعه پرورش ماهی در قفس در سطح استان بوشهر

برداشت  ماهی از مزارع پرورش ماهی درقفس  استان که از ابتدای مرداد ماه سال ۱۴۰۰ اقدام به ذخیره سازی نموده اند آغاز و تا کنون از تعداد ۶ مزرعه حدود ۳۰۰ تن ماهی برداشت و روانه بازار داخلی و خارجی شده است.  از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون در تعداد ۱۳ مزرعه فعال در استان حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه بچه ماهی ذخیره سازی شده و پیش بینی می شود در فصل تولید ۱۴۰۱-۱۴۰۲ حدود ۳۰۰۰ تن ماهی تولید گردد.

درباره ی مشک آبادی

مطلب پیشنهادی

استقبال رئیس سازمان شیلات ایران از عقد تفاهم نامه دو جانبه با ازبکستان

با توجه به وجودکمیته مشترک کشاورزی بین ایران و ازبکستان، از عقد تفاهم نامه دو …

نیاز ۷.۵ هزار تنی کشور ازبکستان به خوراک آبزیان

با توجه به میزان تولید محصولات شیلاتی در ازبکستان به ۷.۵ هزار تن خوراک آبزیان …

#راه شهدای خدمت ادامه دارد. دوره آموزشی پرورش ماهیان گرمابی در استخرهای ذخیره آب کشاورزی با همت اداره کل شیلات استان بوشهر و با همکاری بخشداری تنگ ارم ، جهاد کشاورزی دشتستان و شرکت آداک برگزار شد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل شیلات استان بوشهر به دنبال نشست مدیرکل شیلات استان …

با حضور مدیرکل شیلات و نماینده ولی فقیه و کارکنان شیلات استان بوشهر مراسم بزرگداشت شهادت رئیس‌جمهور و همراهانشان در نمازخانه شیلات استان برگزار شد.

???? کارکنان اداره کل شیلات استان بوشهر در این مراسم به پاس تلاش‌ها و خدمات …

فضای اداره کل شیلات استان بوشهر به مناسبت شهادت خادم الرضا رئیس جمهور شهید حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان سیاهپوش شد.

{“remix_data”:[],”source_tags”:[],”origin”:”unknown”,”total_draw_time”:0,”total_draw_actions”:0,”layers_used”:0,”brushes_used”:0,”photos_added”:0,”total_editor_actions”:{},”tools_used”:{},”is_sticker”:false,”edited_since_last_sticker_save”:false,”containsFTESticker”:false}

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *